İsteyen istediği yere çekiyor | Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun

İsteyen istediği yere çekiyor | Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun

26 Mayıs 2018 Cumartesi
İsteyen istediği yere çekiyor

Sosyal Medya İşte İsteyen İstediği Yere Çekiyor.

Siyaset sahnesinde sergilenen olay ve gelişmeleri yorumlamaktan aciz bazı kesimler sosyal medyadan algı operasyonu yapma peşinde.

Dünden bu yana sosyal medyada paylaşılan bazı fotoğrafları da bu algı operasyonun bir parçası olarak görmekteyiz.

Değerli arkadaşlar bu fotoğraf kareleri her yerde değişik şekillerde paylaşılıyor MHP Lideri Devlet Bahçeli Konya’da “EVET” için toplantı yaptı malumunuz. Neymiş efendim toplantıya az kişi katılmış Meral Akşener de Çanakkale’de “HAYIR” toplantısı yapmış yüzlerce kişi katılmış… Aynen bu şekilde paylaşımlar yapılıyor.

Bu konu hakkında partili olarak bir açıklama yazma isteği duydum. MYK ve MDY’den bihaber kişiler parti yönetmeliği ve tüzükten yana bilgisi olmayan zavallılar paylaşımları sıkça yapıp aklı sıra akıl ve bilinç bulandırmaya, sosyal medyada sadece gündem olsun diye vakit kaybetmeye çalışmaktadır.

2 gün suren ve Konya Dedeman otelde gerçekleşen MYK ve MDY toplantısına sadece 65 kişi katılmıştır zaten davetli kişiler ya MYK ya da MDY kurulunda üye olması gereken kişilerdir.

 Toplantı zaten basına kapalı olarak gerçekleşmiştir. Son gün kapanış konuşmasını gerçekleştiren Sayın Devlet Bahçeli Bey’in konuşmalarını zaten bütün kanallar canlı olarak vermiştir...

Sosyal medyada paylaşılan bu resim kareleri sadece algı operasyonu, mide bulandıran görüntülerdir. Bu tür paylaşımlar boşa vakit harcamak ve gündemi meşgul etmek için yapılan gerçek dışı görüntülerdir.

Zaten cevap yazımın içindedir. Eğer Devlet Bey Konya’da bir miting yapmak isterse idi onu öyle otel bahçelerinde değil düğün salonlarında değil Konya’da hükümet meydanında yapar binler de oraya iştirak ederdi.

Aziz milletimiz 16 Nisan pazar günü kararını verecek Tuğ’u göklere kaldıracak oyunları bozacaktır. Selam ve saygılarımla

Düzenleme : 12 Şubat 2017 23:53 Okunma : 14202
Foto galeri