Tavuklar Belediyesi Neresi? | Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun

Tavuklar Belediyesi Neresi? | Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun

22 Mayıs 2018 Salı
Tavuklar Belediyesi Neresi?

Dün gece Karaman’ın Ayrancı ilçesinde düzenlenen dillere destan bir iftar yemeği vardı. Dillere destandı çünkü neredeyse ilçenin tamamı katılmıştı yemeğe.

Herkes katılmıştı, herkes mutluydu ve herkes kardeşlik duygusu içinde mübarek Ramazan Ayını idrak ediyordu. Bir kişi hariç: AK Parti İlçe Başkanı…

Ayrancı’da düzenlenen iftar programına ANT Ajans olarak bizler de katıldık. Ayrancı Belediye Başkanlığı ve Ayrancı Kaymakamlığının ortaklaşa yürüttükleri çalışmalara bizleri de davet etmişlerdi.

Ortam harika, hava güzeldi, dualar edildi, sohbetler yapıldı ve yemekler yenildi.

Belki ayrancı tarihinde bu kadar kapsamlı ilk iftar yemeği idi.

Karaman Valisinden, AK Parti Karaman Milletvekillerine kadar herkes katılsa da programa AK Parti Ayrancı ilçe başkanı katılmadı.

Katılmaması kimseyi olduğu gibi bizi de çok ilgilendirmiyor, ancak, programla ilgili olarak sosyal medyada yaptığı paylaşımlar akıl alır gibi değil.

Zira Başkan; Tavuklar Belediyesi diyerek kendi memleketine ve hemşerilerine layık gördüğü bu tabir çok tartışılacağa benziyor.

İlçe Başkanının mesajı işte tam şöyle; “Tavuklar Belediyesi iftar yemeği veriyor... Tavuklar İlçesi Mülki Amiri muhtarlara haber salıyor... Her muhtar en az 10 kişiyle katılacak... Böyle biline... Ey Mülki Amir Ferman yazılmış, sana da yakışmış ta, makama yakışmamış...Biraz daha gizli siyaset yapamazmısın?...”

BU MESAJDAN SONRA ARTIK SÖZ MİLLETİN KARAR REİS’İN…

Düzenleme : 03 Haziran 2017 20:44 Okunma : 14602
Foto galeri