Konya
DOLAR8.1826
EURO9.7577
ALTIN456.63
Azad

Azad

Mail: [email protected]

Erdoğan’la Nasıl Helalleşeceksiniz?

Ereğli’de siyaset yaptıklarını zannedenler ve buna da “Kutlu Sevda” diyerek adeta Recep Tayyip Erdoğan’ın sırtına basa basa bir yerlere gelmeye çalışanlara Ereğli halkı en güzel cevabı verdi diye düşünüyorum.

Sahi Sayın Büyüğümüz Recep Tayyip Erdoğan’a sizden daha büyük kötülük yapan olmuş muydu?

Nasıl helalleşeceksiniz Erdoğan’la…

YILARDIR SÖYLENEN TÜRKİYE’DE BİR AK PARTİLİLER VAR, BİR DE AKP’LİLER VAR SÖZÜ İŞTE BİR DAHA KARŞIMIZA ÇIKTI.

Kendini AK Partili zannedenlerin VEBALİ DE GÜNAHI DA ÇOK BÜYÜK OLACAK!

Geçtiğimiz 24 Haziran seçimlerinde AK Parti adına çalan tehlike çanlarını okuyamayan, göremeyen ve hatta daha doğrusu görmek istemeyen Ereğli ve Konya’daki AK Parti adına siyaset yaptıklarını zannedenler, sahi Sayın Erdoğan’ın yüzüne nasıl bakacaksınız.

KOSKOCA CUMHURBAŞKANINA EREĞLİ’NİN BİR MAHALLESİNİ İLÇE OLARAK SÖYLETTİREN, EREĞLİ’NİN BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN KONYA YOLUNDAN HİÇ BAHİS AÇMAYAN, MİLLETLE DALGA GEÇER GİBİ ASTIĞIM ASTIK ÜSLÜBU İLE SİYASET YAPMAYA ÇALIŞANLAR, SAYIN ERDOĞAN’LA NASIL HELALLEŞECEKSİNİZ?

İlçe teşkilatlarıyla adeta kedinin fare ile oynadığı gibi oynayanlar, vatandaşı, memurları, rakipleri tehdit edenler…

Gerçek AK Partili olduklarından şüphe duyulmayan sevda gönüllülerini dışlayanlar, kapı dışarı bırakanlar…

10 yıl önce yapılan hizmetleri daha dün yapılmış gibi meydanlarda nutuk atanlar…

Halkı ve halkın isteklerini hiçbir zaman dikkate almayanlar…

Sayın Erdoğan’ın sırtına basa basa bir yerlere gelerek adeta rant peşinde koşanlar…

Devlet kurum ve kuruluşlarıyla, müdür ve amirlere köşe kapmaca oynatanlar…

Basını bölüp parçalayan, bazısını dışlayan bazısını azdıranlar…

Bu şehirde yıllardır AK Partilileri dışlayıp, bunun dışındakileri besleyip büyütenler…

Sadece kendisini düşünüp, halkın isteğini görmezden gelenler…

Gönül işi dense de insanların gönlüne giremeyenler…

Ereğli’den siyasetçi çıkmıyorsa suçlusu biz miyiz? Diyenler…

SAHİ SİZE SORUYORUZ, SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?

Üç tane koyunu emanet edemeyeceğiniz insanlara şehirleri, şehirlerin kaderini teslim edenler… Erdoğan’la nasıl helalleşeceksiniz?

Son 5 yılda her geçen gün eriyen AK Parti’nin oylarını hiç düşünmeden, hiç kafa yormadan, Erdoğan’a gerekirse canını verebilecek olan vatandaşları adeta adam yerine koymadan yapmaya çalıştığınız siyasetinizde gelinen noktayı herkes gördü, herkes idrak etti.

Son 5 yılda AK Partili diye partiye doldurduğunuz, itibarını yükselttiğiniz, makam ve mevki verdiğiniz insanları ve ÖZELLİKLE KENDİNİZİ bir ölçün, tartın, değerlendirin kendinizi ve yaptıklarınızı ve konuştuklarınızı…

“ABİ HER SABAH KALKINCA 33 DEFA –BEN AK PARTİLİYİM DİYE TESPİH ÇEKİYORUM, YOKSA AK PARTİLİ OLDUĞUMU UNUTUYORUM- DİYE ESPİRİ YAPAN ÇAKMA AK PARTİLİLERİ GETİRDİĞİNİZ YERLERİ SİZLER TEKER TEKER TERK EDECEKSİNİZ”

ŞİMDİ SİZE YAKIŞAN HEMEN BİR AN ÖNCE TERK ETMEKTİR, SAF VE MASUM İNSANLARIN DUALARIYLA BU GÜNLERE GETİRİLEN AK PARTİ DAVASINI…

İSTİFA EDİN, BIRAKIN…

YOKSA EN ÇOK MERAK EDİLEN SORU ŞU OLACAK! RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÇIKIP, BİR GÜN: “EYYYYYYYYY ETYEMEZ, EYYYYYYYYYY ZÜBEYİR DURSUN” DİYECEK Mİ DEMEYECEK Mİ? YOKSA SİZ İSTİFA EDİP GİDECEK MİSİNİZ?

Yıllardır evinde rahat uykuya hasret olan, yıllardır kendi özel zevk ve işlerinden taviz veren, yıllardır memleketin inşa ve ihyası için uğraşan ve yıllardır içerden ve dışarıdan sayısız düşman ve ihanet şebekeleri ve terör ile mücadele veren CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I bir daha gördüğünüzde yüzüne nasıl bakacak, ne söyleyecek, onunla nasıl helalleşeceksiniz?

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar